מרכזי מבקרים מונגשים

 מגפן ליין – יקבי ברקן קיבוץ חולדה 

לאתר מרכז המבקרים

מרכז המבקרים של ייקבי ברקן במרכז הארץ בקיבוץ חולדה בו נטועים יותר מאלפיים דונם של כרמים מזנים שונים שעוטפים אתכם מהרגע הראשון, במראות, ריחות וצלילים, חוויה שלא תחוו בשום מקום אחר. זה טיול ל"טוסקנה" של ישראל.

 מגפן ליין – יקבי בנימינה 

 

לאתר מרכז המבקרים

מרכז המבקרים של יקבי בנימינה מאפשר לכל אחד לגלות את עולם היין העשיר

והמגוון של היקב, להכיר את ההיסטוריה המרתקת של המקום ולהרגיש את החיבור הבלתי אמצעי שלנו עם הטבע. במרכז המבקרים ניתן לסדר סיורים והדרכות,

לבקר במבנה המרשים ולטעום את מיטב היינות שלנו.

 

 מגפן ליין – יקב רמת הגולן 

 

לאתר מרכז המבקרים

ביקב רמת הגולן ניתן לעשות מספר מסלולים של סיורים הקצר בן שעה אחת הסבר על היקב וטעימות והארוך יותר שלוש וחצי שעות של הדרכה סיור שטח בכרמים וארוחת גבינות ויין.

 מגפן ליין – יקב רקאנטי בעמק חפר 

 

לאתר מרכז המבקרים

סיור מודרך ביקב תוך הכרת תהליכי הכנת היין, הציוד המשמש בתהליך וטעימה לימודית של מגוון היינות. ניתן גם לשלב ארוחה ביקב.

 מרכז מבקרים קוקה קולה 

 

לאתר מרכז המבקרים

מרכז המבקרים של קוקה קולה נקרא גם מרכז החושים והוא חולש על פני עשרה אולמות שונים ומגוונים, אשר מעוברת ומוגשת בצורה אישית על ידי מדריכים מוסמכים ומובחרים

תוך כדי התנסות אינטראקטיבית ,חדשנית וייחודית מסוגה הכוללת את חשיפה לתהליכי הייצור המתקדמים ביותר בעולם. כל זאת ביחד עם סיפורו של המשקה המפורסם ביותר בכל העולם וגם את סיפורה של חברת קוקה-קולה.

מרכז המבקרים של מיכל נגרין

סיור מודרך בן שעה וחצי לקבוצות במרכז המבקרים ובגלרית הקפה בבת ים העובר מרעיון ועד למוצר המוגמר. הסיור מיצג וסרט. בתום הסיור אירוח בגלריה קפה, בה תוכלו להתרשם מאוספה הפרטי של המעצבת , לרכוש מהמגוון המוצע בחנות ולהנות מקפה ועוגה.

לאתר מיכל נגרין

 מרכז מבקרים  תנובה אלון תבור 

 

לאתר מרכז המבקרים

הסיור מתחיל בנקודת קבלת החלב. היכן שהמכליות מובילות את החלב מהרפתות ונשקיף על מתקני המחלבה ותצפית על הכניסה לאולם הייצור. יש סרטון הסוקר את ההיסטוריה של תנובה, השזורה באירועים שעיצבו את תולדות המדינה. מייצג פרות מזמרות, ומרכז סיור וירטואלי המתאר את תהליכי היצור, האוטומציה, המחשוב והרובוטיקה שהופכים את מחלבת אלון תבור למפעל המזון המשוכלל במזרח התיכון. בסיום יש אפשרות למסע בדמיין (סימולטור). הסיום מתוק כמעדני תנובה

מרכז מבקרים תנובה רחובות

 

לאתר מרכז המבקרים

הפעילות במרכז כוללת מעבר למשאיות החלב שמתקבל מהרפתות ואולמות הייצור שאותו רואים מלמעלה ומקבלים עליו הסברים, גם חידון טריוויה: משחק אינטראקטיבי משעשע של שאלות ותשובות בנושא הפרה והרפת, ומסע בדמיין (סימולאטור). בסיום בהפתעה מתוקה כמו מעדני תנובה.

מרכז מבקרים שוקולד

לאתר מרכז המבקרים

לגליתא מחוות השוקולד גליתא יש מסר חשוב: "אני מאמינה שבתוך כל אחד מאתנו, לא משנה כמה גדול וחשוב, מסתתר ילד נרגש. לכן , אם יש משהו שיכול לפתוח כל לב, ולחבר בין אנשים בכל מקום בעולם, ללא הבדל מעמד או תפקיד - זה ללא ספק קסם השוקולד."

בגליתא בקיבוץ צובה בדרך לירושלים או בקיבוץ דגניה ב' אפשר להכין פרלין שעשיתם במו ידיכם. סדנאות השוקולד בגליתא - לערבב, לצקת, למלא, לקשט וליצור אוצר בלום של טעמים וצורות משוקולד.

 

 מרכז מבקרים נייר חדרה 

לאתר מרכז המבקרים

בשעה וחצי סיור במרכז המבקרים של נייר חדרה רואים כיצד מייצרים נייר, איך הופכת פסולת נייר לנייר ממוחזר, כיצד עושים קרטון. הפעילות כוללת מיצגים, מולטימדיה ופעילות אינטראקטיבית המציגים את תולדות הנייר – מהפפירוס במצרים ועד ייצור הנייר בימינו, מעגל מיחזור הנייר. הסיור כולל תצפית על מכונת ייצור הנייר הגדולה במזרח התיכון וחווית ייצור ידני של נייר ממוחזר.

 

 מרכז המבקרים איגודן 

לאתר מרכז המבקרים

איגודן לתשתיות איכות הסביבה אחראי לאיסוף השפכים מרחבי גוש דן אל מפעל השפד"ן, בו הופכים השפכים המזוהמים למי קולחים טהורים שבזכותם פורח הנגב, מי קולחים שמשקים למעלה מ-70% מכלל שטחי החקלאות בנגב.

מרכז מבקרים מציע סיורים מרתקים על עולם מחזור המים, ופועל בלבו של מפעל מחזור המים הגדול ביותר במזה"ת – השפד"ן. הסיורים מודרכים ומונגשים לבעלי מוגבלויות ואף זכה באות נגישות ישראל לשנת 2008 מטעם החברה לנגישות ישראל.

ניתן לשלב ארוחה במקום בחלל ממוזג ומקורה

 

מרכז המבקרים נמל אשדוד

לאתר מרכז המבקרים

הביקור בנמל נמשך כשעה וחצי ומאפשר לאדם מהיישוב, החל מגיל 9, לראות מקרוב את הפעילות בנמל, היקפה והשפעתה על הכלכלה הישראלית ובכלל. באמצעות סרטים, משחקים וסיור בשטח מועברים למבקרים ההיסטוריה, ההווה והעתיד של הנמל הימי הכי גדול שיש לנו בארץ.

 

חדש בישראל מ.ג. תיירות מונגשת מציעה חוויות, ימי כיף וטיולים מונגשים עם כיסאות גלגלים לנכים ולקשישים