אודות

 

מ.ג. תיירות מונגשת חלוצה בישראל' שמה יעד לפתח את תיירות הנוסעים בכיסאות גלגלים בישראל.

אנו מאמינים שהגיע העת לצאת ולטייל ברחבי ישראל לצאת לסרט או הצגה, לבילוי בנמל תל אביב או אפילו להעז ולבצע צניחה חופשית ממטוס או צלילה בים שאנו מניחים את המגבלות מאחור.

האמצעים הטכנולוגיים של היום והמודעות הגדלה והולכת להנגשת אתרים מאפשרת מגוון פעילויות הולך וגדל. המודעות של המלונאות בישראל גדלה ואתה המחוייבות החברתית והתדמיתית הנלווית אליה, היצע החדרים המונגשים לנכים בכיסאות גלגלים גדל משנה לשנה וזו הזדמנות נפלאה לצאת כמו כולם לנופש חופש ופעילות.

בחברה שלנו צברנו 20 שנות מצויינות בהסעות של למעלה  מ - 700,000 נסיעות בכיסאות גלגלים. ההכרות האינטימית שלנו ורבת השנים עם ציבור הנכים הנוסעים הובילו אותנו לענות על הצורך ולפתח טיולים, ימי כיף וחוויות שעד היום לא נתאפשרו.

ההתמחות שלנו כיום כוללת הפקה וארגון שלמים. אנו מארגנים טיולים וימי כיף יומיים במגוון יעדים מונגשים שנבחר בקפידה וכוללים הפקה מושלמת : איסוף, הדרכה, ארוחות, הפעלות, פיזור, צילום ועוד... בתכנון פרטני לכל טיול ובהתאמה לנוסעים שעבורם נבנה את החוויה.

אנו פועלים בשיתוף מלא עם ארגונים וחברות המספקות חוויות ופעילויות ייעודיות לקהל הנכים בכיסאות גלגלים כגון עמותת לטם בכפר השלום, חברת פראטרק לטיולי שטח אתגריים, המרכז הימי בהרצליה, קרן קיימת לישראל ועוד.

מחכים לכם

אודות תיירות מונגשת

גדי מחלב

גדי מחלב הוא היוזם של פעילות תיירות מונגשת, כצורך אמיתי שפגש אצל רבים מלקוחותיו, הוא החליט להרתם למשימה שתפתח לאנשים עם מוגבלויות ולאלו המתנייעים בכיסאות גלגלים את כל האפשרויות לטיייל בישראל, להנות מהנופים וממגוון האטרקציות הפזורים בה.

גדי הוא הבעלים של  חברת מחלב גדי שירותי הסעות בע"מ המתמחה מעל ל 25 שנה בהסעת נוסעים בכיסאות גלגלים, כיום עם צי הרכבים למעלונים הגדול בישראל, למעלה מ- 50 אוטובוסים ומיניבוסים להסעה מגוונת משולבת של כיסאות גלגלים ונוסעים רגילים. העבודה עם אנשים בכיסאות גלגלים זו ההתחמות של גדי מחלב.

איל ורדי

מומחה לשיווק חוויתי, פיתח והקים מרכזי מבקרים בארץ בינהם: מרכז הילדים והנוער בטכניון, אגף האינטרנט במוזיאון המדע בירושלים, מרכז מבקרי תנובה אלון תבור, ידיעות אחרונות בראשל"צ ועוד. פעיל כיום בתחום יצירת תכנים ופעילויות לאוכלוסיות אנשים בכיסאות גלגלים.

זכויות יוצרים

התמונות לאתר נלקחו מאתר פיקיווקי ובו ההרשאה הבאה לשימוש חושי בתמונות. ציטוט:  "פיקיווקי הוא מאגר של תצלומים בנושאים הקשורים בישראל  ובחברה הישראלית בעבר ובהווה.

כולם רשאים להשתמש בתמונות באופן חופשי ובחינם, תמורת מתן קרדיט. אין צורך להירשם ואין צורך לבקש אישור מבעל הזכויות."

http://www.pikiwiki.org.il/

חדש בישראל מ.ג. תיירות מונגשת מציעה חוויות, ימי כיף וטיולים מונגשים עם כיסאות גלגלים לנכים ולקשישים